Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web
aktualizované: 16.03.2018 11:57:39 

Medzinárodný cestný beh LABORECKÁ DESIATKA

Výsledky

 

                     
Výsledková listina "Laboreckej desiatky" zo dňa 24. apríla 2016
                     
11. ročník 
  10 km         ..        
Por.  číslo Štart. číslo Priezvisko Meno Štát m/ž Rok nar. Oddiel Kat. Por.        v kat. Čas
1 48 Dziedzic Konrad Mateusz POL m 1995 Polsko A 1 0:33:44
2 9 Rotsap Chirmi SVK m 1974 Košice B 1 0:33:51
3 29 Džubara Filip SVK m 1993 Prima SH Vranov nad Topľou A 2 0:34:43
4 109 Vyšňovský Patrik SVK m 1991 MBO Strážske A 3 0:35:40
5 1 Pavelko Andrii UKR m 1985 RC BNC Kharkiv A 4 0:36:01
6 35 Chomanič Pavol SVK m 1992 BEHAME.SK A 5 0:36:10
7 55 Bak Roman SVK m 1986 Generali run team Slovakia A 6 0:36:31
8 28 Stohl Richard SVK m 1983 Patriot runners Vranov A 7 0:36:42
9 17 Popovič Miloš SVK m 1972 BK Steel Košice B 2 0:37:02
10 18 Rácz Štefan SVK m 1961 ŠKB Budimír C 1 0:37:32
11 33 Ondričko Milan SVK m 1973 Generali Vranov B 3 0:37:34
12 64 Kimák Boris SVK m 1995 Klub bežcov Stropkov A 8 0:37:36
13 2 Molčan Jozef SVK m 1967 Slávia TU Košice B 4 0:38:20
14 103 Čeklovský Vladimír SVK m 1981 Moravany A 9 0:39:26
15 37 Barna Michal SVK m 1985 Domašská 10 VT Vydry A 10 0:39:43
16 108 Rohaľ Ján SVK m 1978 MBO Strážske A 11 0:39:58
17 51 Dziubczyk  Patryk Dawid POL m 1998 Polsko JM 1 0:40:09
18 31 Kmec Branislav SVK m 1972 STD Vranov B 5 0:40:10
19 93 Behun Peter SVK m 1968 Ptičie B 6 0:40:19
20 110 Lipovský Vladislav SVK m 1969 MBO Strážske B 7 0:40:21
21 5 Peregrim Štefan SVK m 1968 Intersport Humenné B 8 0:40:22
22 50 Czyzowicz Miroslaw Krzysztof POL m 1982 KKB MOSIR Krosno A 12 0:40:39
23 49 Praizner Marta POL ž 1981 Polsko G 1 0:40:47
24 84 Mitník Gabriel SVK m 1979 MBO Strážske A 13 0:40:54
25 39 Juro Jozef SVK m 1965 OŠK Vinné C 2 0:40:58
26 25 Balogh Vladimír SVK m 1963 TJ Obal Servis Košice C 3 0:41:04
27 34 Smetana Miroslav SVK m 1964 MŠK Spartak Medzilaborce C 4 0:42:03
28 68 Galajda Marek SVK m 1990 Guľáš klub Snina A 14 0:42:04
29 54 Zuščák Ladislav SVK m 1982 Snina A 15 0:42:24
30 76 Filčák Matej SVK m 1979 Humenné A 16 0:42:36
31 53 Zaremba Peter SVK m 1982 Ptičie A 17 0:42:36
32 90 Brecko Samuel SVK m 1999 Gym. Ľ. Štúra Michalovce JM 2 0:42:53
33 45 Suvák Štefan SVK m 1988 Kriwo Team Jantex Humenné A 18 0:42:54
34 74 Macko Martin SVK m 1990 AC Michalovce A 19 0:42:57
35 73 Ondrijová Erika SVK ž 1974 MTC Vyšná Šebastová G 2 0:43:00
36 16 Sluka Anton SVK m 1960 Sačurov C 5 0:43:25
37 27 Prok Ľubomír SVK m 1968 STD Vranov B 9 0:43:27
38 77 Gažo Peter SVK m 1970 Kanoe Humenné B 10 0:43:30
39 26 Pribula Igor SVK m 1962 Prima SH Vranov nad Topľou C 6 0:43:47
40 14 Demčák Ján SVK m 1966 MBO Strážske C 7 0:43:58
41 30 Pancurák Jaroslav SVK m 1981 Vranovské Vydry A 20 0:44:03
42 69 Hadvab Marcel SVK m 1973 Gulaš klub Snina B 11 0:44:06
43 105 Seligová Beáta SVK ž 1980 Metropol Košice G 3 0:44:07
44 22 Vargaeštok Gejza SVK m 1955 MBK Veľké Kapušany D 1 0:44:10
45 71 Švagrovský Ján SVK m 1959 OcU Budkovce C 8 0:44:13
46 96 Zeľo Rudolf SVK m 1973 Topoľovka B 12 0:44:35
47 92 Reiser Dušan SVK m 1966 Strážske C 9 0:44:46
48 100 Iľková Lucia SVK ž 1981 VTJ Prešov G 4 0:44:56
49 41 Pavlov Jaroslav SVK m 1964 AC Michalovce C 10 0:45:02
50 23 Üveges Kristián SVK m 1982 MBK Veľké Kapušany A 21 0:45:03
51 20 Papp Zoltán SVK m 1949 MBK Veľké Kapušany D 2 0:45:07
52 38 Lipovský Vratislav SVK m 1965 MBO Strážske C 11 0:45:15
53 95 Kuľha Ján SVK m 1977 Michalovce A 22 0:45:27
54 86 Dujava Peter SVK m 1980 Jakovany A 23 0:45:33
55 10 Garčár Ján SVK m 1952 BK Steel Košice D 3 0:45:45
56 67 Legemza Marek SVK m 1975 Guľáš klub Snina B 13 0:45:58
57 32 Kundrát Marián SVK m 1967 Humenné B 14 0:46:12
58 75 Dobiaš Dávid SVK m 1990 AC Michalovce A 24 0:46:16
59 52 Bezek Anton SVK m 1971 Zemplínska Široká B 15 0:47:02
60 24 Tóth Mikuláš SVK m 1970 MBK Veľké Kapušany B 16 0:47:10
61 70 Bocan Ján SVK m 1983 Guľáš klub Snina A 25 0:47:15
62 60 Kimák Jozef SVK m 1969 Klub bežcov Stropkov B 17 0:47:16
63 111 Tiszová Alžbeta SVK ž 1957 Tube City IMS Košice H 1 0:47:52
64 15 Kopčo Patrik SVK m 1993 Vranov nad Topľou A 26 0:47:53
65 59 Ištoňa Miroslav SVK m 1962 Humenné C 12 0:48:13
66 11 Semanová Zlatka SVK ž 1958 O5 BK Furča Košice H 2 0:48:30
67 47 Hlaváč Pavol SVK m 1986 Strážske A 27 0:48:36
68 104 Fazekaš Martin SVK m 1982 Ľadoborci Vranov A 28 0:48:37
69 94 Farkaš  Peter SVK m 1983 Jastrabie A 29 0:48:42
70 85 Mitník Ján SVK m 1983 Moravany A 30 0:48:45
71 99 Kasanič František SVK m 1976 Humenné B 18 0:48:52
72 83 Škreptač Šimon SVK m 1994 Patriot Vranov A 31 0:48:54
73 63 Kimák Peter SVK m 1973 Stropkov B 19 0:48:56
74 21 Gabri Lóránt SVK m 1988 MBK Veľké Kapušany A 32 0:49:07
75 8 Fedič Marek SVK m 1987 AC Michalovce A 33 0:49:10
76 81 Tima Marián SVK m 1973 Gladiátor Michalovce B 20 0:49:31
77 12 Bačík Peter SVK m 1953 O5 BK Furča Košice D 4 0:49:39
78 4 Tirpák Matúš SVK m 1989 Soľ A 34 0:49:43
79 46 Kuchtanin Ján SVK m 1990 Taekwondo Klub Humenné A 35 0:49:53
80 72 Stanek František SVK m 1945 MTC Vyšná Šebastová E 1 0:49:59
81 106 Farkašová Alena SVK ž 1984 Michalovce F 1 0:50:04
82 80 Pavlík Adrián SVK m 1973 Gladiátor Michalovce B 21 0:50:31
83 65 Kozárik Miroslav SVK m 1960 OBS Prešov C 13 0:50:42
84 78 Magyar Gabriel SVK m 1988 Strážske A 36 0:50:48
85 89 Danko Jakub SVK m 1990 AC Michalovce A 37 0:50:50
86 88 Sýkora Miroslav SVK m 1988 AC Michalovce A 38 0:51:25
87 3 Lajtár Miroslav SVK m 1953 Humenné D 5 0:51:35
88 87 Sýkora Radoslav SVK m 1991 AC Michalovce A 39 0:51:59
89 42 Hirjak Vladimir SVK m 1957 AC Michalovce C 14 0:52:13
90 13 Hudáková Iveta SVK ž 1968 MBO Strážske G 5 0:52:18
91 101 Camberovitch René SVK m 1985 MBO Strážske A 40 0:52:30
92 6 Hredzák Luboš SVK m 1987 Sečovce A 41 0:52:37
93 98 Čarný Marián SVK m 1992 AC Michalovce A 42 0:53:01
94 97 Tušar Ladislav SVK m 1983 Michalovce A 43 0:53:02
95 56 Ivanko  Štefan SVK m 1986 Kamenná Poruba A 44 0:53:05
96 112 Dzurilla Jozef SVK m 1951 Strážske D 6 0:53:28
97 107 Pribičko Peter SVK m 1947 ŽSR  Košice D 7 0:54:19
98 40 Mihalo Marian SVK m 1977 Michalovce A 45 0:54:49
99 82 Hamadej Radovan SVK m 1975 Gladiátor Michalovce B 22 0:55:06
100 62 Szydlo Oliwia Faustyna POL ž 2000 Polsko 1 0:55:07
101 19 Kohútová Ivana SVK ž 1982 Michalovce F 2 0:57:02
102 44 Katanová Karina SVK ž 1992 Nezmrzliaci Humenné F 3 0:57:03
103 58 Parilák Gerard SVK m 1943 AC Michalovce E 2 0:57:15
104 57 Serafin Slavomir SVK m 1985 Espresso Vranov A 46 0:58:05
105 102 Kmec Július SVK m 1982 AC Michalovce A 47 0:59:50
106 91 Priščáková Viera SVK ž 1962 Veľaty H 3 1:00:55
107 79 Pavlovčáková Michaela SVK ž 1992 Zbudza F 4 1:01:17
108 61 Kimáková Valéria SVK ž 1968 Stropkov G 6 1:02:24
109 7 Hredzaková Mária SVK ž 1983 Sečovce F 5 1:02:41
110 66 Zubal Pavol SVK m 1962 Prešov C 15 1:03:54
111 43 Falisová Ľudmila SVK ž 1963 AC Michalovce H 4 1:18:21
112 36 Dubovský Pavol SVK m 1967 ŠK Podbiel B 23 NF
                     
Hlavný rozhodca: Buc Peter 0905 299 189 peter.buc59@gmail.com        
Výsledky spracovala: Bucová Anna 09185 413 165          
Výsledky spracovala: Bucová Anna          

 


TOPlist