Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web
aktualizované: 16.03.2018 11:57:39 

Medzinárodný cestný beh LABORECKÁ DESIATKA

Výsledky

 

 

                   
Výsledková listina "Laboreckej desiatky" zo dňa 27.  júla 2014  
                   
9. ročník  
  10 km                
Por.  číslo Štart. číslo Meno m/ž Rok nar. Oddiel Kat. Por.        v kat. Čas AL
1 2 Šarkan Branislav m 1984 AK Dubnica nad/Váhom A 1 0:33:04 AL
2 11 Berešová Katarína ž 1987 VŠC B. Bystrica F 1 0:33:49 AL
3 25 Szabo Jaroslav m 1987 AC Stavbár Nitra A 2 0:34:10 AL
4 3 Malyi Anatolij m 1974 PSK Malyy team B 1 0:34:18  
5 46 Vaktor Igor m 1988 TJ Obal servis Košice A 3 0:35:08  
6 39 Vavrek Adrián m 1980 Dulova Ves A 4 0:35:26  
7 98 Vyšňovský Patrik m 1991 MBO Strážske A 5 0:35:32  
8 1 Raschupkin Sergii m 1990 Mukačevo A 6 0:36:00  
9 63 Ivančo Michal m 1970 ŠK Banské B 2 0:36:18  
10 19 Džalaj Karol m 1981 VŠC B. Bystrica A 7 0:36:41 AL
11 96 Repák Erik m 1991 TJ Obal servis Košice A 8 0:36:53  
12 94 Tomeček Radovan m 1994 TJ Obal servis Košice A 9 0:36:54  
13 56 Rácz Štefan m 1961 ŠKB Budimír C 1 0:37:37  
14 24 Skiba Kamil m 1980 PTG Sokol Tarnow A 10 0:37:50  
15 87 Lipovský Vladislav m 1969 MBO Strážske B 3 0:38:08  
16 73 Verba Rudolf m 1980 BK Steel Košice A 11 0:38:37  
17 93 Tomeček Jaroslav m 1965 Tulčík B 4 0:38:44  
18 78 Janovič Peter m 1962 BK Šaca C 2 0:38:49  
19 71 Balogh Vladimír m 1963 TJ Obal servis Košice C 3 0:38:58  
20 102 Volovar Michal m 1991 Michalovce A 12 0:40:01  
21 48 Martinská Jana ž 1990 STU Košice F 2 0:40:19 AL
22 26 Sluka Anton m 1960 Sačurov C 4 0:40:30  
23 64 Butoracová Ivana ž 1980 STU Košice F 3 0:40:40 AL
24 35 Gaňo Martin m 1998 JM Demolex Bardejov JM 1 0:40:41  
25 53 Capík Ľubomír m 1972 AJ MY sme BEH B 5 0:41:15  
26 31 Stanovčáková Zuzana ž 1981 Partizán Bardejov F 4 0:41:20  
27 77 Labaš Karol m 1954 Geoma Myslava D 1 0:41:39  
28 20 Madar Pavol m 1951 TJ Obal servis Košice D 2 0:41:45  
29 72 Dancák Zoltán m 1959 BKO V. Myšľa C 5 0:41:54  
30 60 Mítnik Gabriel m 1979 MBO Strážske A 13 0:42:00  
31 6 Roháľ Ján m 1978 MBO Strážske A 14 0:42:06  
32 86 Krištanová Mahuliena ž 1972 CODE 2B G 1 0:42:16  
33 42 Kopčo Patrik m 1993 Vranov nad Topľou A 15 0:42:20  
34 59 Marko Marián m 1972 Prešov B 6 0:42:24  
35 88 Kukuruc Michal m 1961 AC Michalovce C 6 0:42:36  
36 51 Rada Ladislav m 1953 MBO Strážske D 3 0:43:04  
37 18 Novák Miloš m 1961 Zemplínske Hradište C 7 0:43:12  
38 37 Vargaeštok Gejza m 1955 MBK V. Kapušany C 8 0:43:35  
39 54 Kuľha Ján m 1977 Michalovce A 16 0:43:39  
40 62 Záremba Peter m 1982 Ptičie A 17 0:43:48  
41 99 Fazekaš Martin m 1982 Ľadoborci Vranov n/Topľ. A 18 0:44:05  
42 38 Krajňáková Lýdia ž 1989 STU Košice F 5 0:44:14 AL
43 4 Nemec Marcel m 1970 TJ Obal servis Košice B 7 0:44:48  
44 76 Švagrovský Ján m 1959 OcÚ Budkovce C 9 0:44:52  
45 40 Kundrát Marián m 1967 Humenné B 8 0:44:57  
46 67 Ondrijová Erika ž 1974 Prešov G 2 0:45:00  
47 30 Papp Zoltán m 1949 MBK V. Kapušany D 4 0:45:04  
48 10 Vaľko Cyprián m 1972 Parič team Trebišov B 9 0:45:27  
49 66 Lipovský Ľubomír m 1966 MBO Strážske B 10 0:45:32  
50 74 Seligová Beáta ž 1980 Metropol Košice F 6 0:45:44  
51 44 Sabo Gabriel m 1961 VVS Michalovce C 10 0:46:22  
52 65 Butorac Dušan m 1978 ŠK V. Šebastová A 19 0:47:02  
53 90 Urbančík Matúš m 1990 Michalovce A 20 0:47:07  
54 13 Pribula Igor m 1962 Prima SH Vranov C 11 0:47:14  
55 75 Tiszová Alžbeta ž 1957 Tube City IMS Košice H 1 0:47:25  
56 43 Kičin Ľubomír m 1959 Košice C 12 0:47:37  
57 27 Semanová Zlatica ž 1958 O5 BK Furča Košice H 2 0:47:46  
58 33 Walendziak Alicia ž 1977 Grupa Malbork G 3 0:48:02  
59 97 Pavlov Jaroslav m 1964 AC Michalovce C 13 0:48:21  
60 89 Macko Martin m 1990 Michalovce A 21 0:48:43  
61 70 Ružbašan Róbert m 1960 Metropol Košice C 14 0:48:54  
62 58 Bujňák Marek m 1982 Svidník A 22 0:49:15  
63 61 Mítnik Ján m 1983 Moravany A 23 0:49:20  
64 32 Puškárik Benjamín m 1965 MBK V. Kapušany B 11 0:49:27  
65 5 Rada Ľubomír m 1972 STU Košice B 12 0:49:31 AL
66 79 Stričik Michal m 1996 Michalovce JM 2 0:49:37  
67 85 Štofira Jakub m 1985 Pierre Fabre Košice A 24 0:50:05  
68 84 Vastušková Iveta ž 1960 Poprad H 3 0:50:12  
69 21 Vargovič Jozef m 1953 MBO Strážske D 5 0:50:26  
70 80 Královská Lenka ž 1969 Michalovce G 4 0:50:28  
71 34 Walendziak Ryszard m 1973 BLT Malbork Poľsko B 13 0:51:02  
72 14 Prok Ľubomír m 1968 Vranov nad Topľou B 14 0:51:20  
73 82 Kvak Štefan m 1972 Gladiátor Michalovce B 15 0:51:44  
74 83 Varga Dušan m 1974 Gladiátor Michalovce B 16 0:51:57  
75 8 Tomči Andrej m 1969 Michalovce B 17 0:52:19  
76 50 Camberovitch René m 1985 Cambera - AUS A 25 0:53:03  
77 91 Galajda Michal m 1978 Obvodný lesný úrad Nitra A 26 0:53:10  
78 68 Parilák Gerard m 1943 Triclub Michalovce E 1 0:53:38  
79 101 Dráč Jozef m 1961 Brekov C 15 0:54:10  
80 17 Závacký Pavel m 1955 Metropol Košice C 16 0:54:20  
81 16 Pástor Eugen m 1942 Metropol Košice E 2 0:54:44  
82 81 Marcinčák Henrich m 1972 Gladiátor Michalovce B 18 0:55:19  
83 57 Liška Ján m 1979 Stropkov A 27 0:55:33  
84 49 Venglarčík Jozef m 1967 MBO Strážske B 19 0:55:46  
85 95 Repák Emil m 1963 BKO V. Myšľa C 17 0:56:42  
86 9 Majoroš Jozef m 1971 Bajany B 20 0:57:39  
87 47 Rusnáková Henrieta ž 1971 STU Košice G 5 0:58:07 AL
88 22 Semková Danka ž 1978 HO JAMES Humenné G 6 0:58:26  
89 45 Salatek Branislav m 1978 Michalovce A 28 0:58:26  
90 23 Semko Zlatko m 1972 HO JAMES Humenné B 21 0:58:56  
91 28 Bačík Peter m 1953 O5 BK Furča Košice D 6 0:59:11  
92 52 Fitčák Rastislav m 1978 Humenné A 29 0:59:55  
93 15 Baran Andrej m 1942 MŠK Vranov E 3 1:00:29  
94 7 Rada Jaroslav m 1970 STU Košice B 22 1:00:34 AL
95 100 Hamadejová Katarína ž 1981 Orca Michalovce F 7 1:01:32  
96 12 Haburová Michaela ž 1998 Tušická Nová Ves 1 1:01:51  
97 29 Bradovková Zuzana ž 1977 O5 BK Furča Košice G 7 1:02:31  
98 92 Galajda Ján m 1955 SIGALUBU B.Bystrica C 18 1:04:21  
99 69 Lipovský Jozef m 1939 MBO Strážske E 4 1:04:41  
100 36 Kassay Vojtech m 1946 IDC Košice D 7 1:06:16  
101 55 Sabová Katarína ž 1979 Michalovce G 8 1:09:29  
102 41 Dubovský Pavol m 1967 ŠK Podbiel B 23 9:99:99  

 

TOPlist