Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web
aktualizované: 16.03.2018 11:57:39 

Medzinárodný cestný beh LABORECKÁ DESIATKA

Výsledky

Výsledky : http://beh.sk/wp-content/uploads/2016/11/110317_laborecka10_v.xls

Výsledková listina "Laboreckej desiatky" zo dňa 11. marca 2017  
Majstrovstvá VsAZ  10 km na ceste  
12. ročník   
10 km                    
P.č Št.č. Priezvisko Meno m/ž Št.prisl. Rok Oddiel/mesto KAT Por.v kat. Čas SAZ
1 51 Pastor Imrich m SVK 1974 Slávia TU Košice B 1 0:33:27 SAZ
2 123 Zimmermann Marián m SVK 1985 Sanasport ZRT Kluknava A 1 0:33:31  
3 180 Džubara Filip m SVK 1993 TJ Obal servis Košice A 2 0:33:50 SAZ
4 24 Vyšňovský Patrik m SVK 1991 MBO Strážske A 3 0:34:00 SAZ
5 166 Szabo Jaroslav m SVK 1987 TJ Obal servis Košice A 4 0:34:53 SAZ
6 147 Dziewiński Damian m POL 1981 TG Sokół Sanok A 5 0:34:55  
7 62 Vavrek Adrián m SVK 1980 Dulova Ves A 6 0:35:16  
8 45 Kamas Tomáš m SVK 1976 TJ Tatran SNV B 2 0:36:04 SAZ
9 111 Mockovčiak Marek m SVK 1978 TJ Obal servis Košice A 7 0:36:16 SAZ
10 13 Sumerling Štefan m SVK 1971 Fitnesport Sp.N.Ves B 3 0:36:27 SAZ
11 143 Poláček Radoslav m SVK 1987 Polaček running team Šarbov A 8 0:36:38  
12 188 Bak Roman m SVK 1986 Generali run team  A 9 0:36:58  
13 82 Stohl Richard m SVK 1983 Patriot runners Vranov A 10 0:37:39  
14 61 Kaľavský Július m SVK 1976 All4Run Margecany B 4 0:37:59  
15 59 Orság Matej m SVK 1987 ŠK Budimír A 11 0:38:02  
16 187 Bendík Martin m SVK 1998 TJ Obal servis Košice JM 1 0:38:04 SAZ
17 85 Orenčák Dominik m SVK 1996 MBO Strážske A 12 0:38:05 SAZ
18 58 Rácz Štefan m SVK 1961 ŠK Budimír C 1 0:38:12  
19 142 Čižmár Filip m SVK 1999 TJ Obal servis Košice JM 2 0:38:46 SAZ
20 18 Molčan Jozef m SVK 1967 Slávia TU Košice C 2 0:39:12 SAZ
21 5 Malý René m CZE 1983 ŠK pre Radosť A 13 0:39:41  
22 154 Bak Maroš m SVK 1988 ŠKP Vranov nad Topľou A 14 0:40:34  
23 185 Prištiak Samuel m SVK 1995 Hermanovce nad Topľou A 15 0:40:48  
24 197 Gvušč Pavol m SVK 1995 Raslavice A 16 0:40:56  
25 118 Galajda Marek m SVK 1990 Guľaš klub Snina A 17 0:40:57  
26 194 Čverha Michal m SVK 1998 Cyklo-klub Raslavice JM 3 0:41:07  
27 172 Miško Ľuboš m SVK 1967 NW-RUNNING Prešov C 3 0:41:20  
28 186 Sciranka Samuel m SVK 1999 Hermanovce nad Topľou JM 4 0:41:21  
29 100 Majcher Michal m SVK 1980 MAJCHER-PRODUCTION s.r.o. A 18 0:41:26  
30 168 Juro Jozef m SVK 1965 OŠK Vinné C 4 0:41:30  
31 152 Nowosielski Marek m POL 1955 Biegam dla Marcinka D 1 0:41:32  
32 83 Smetana Miroslav m SVK 1964 MŠK Spartak Medzilaborce C 5 0:41:34  
33 131 Zubo Daniel m SVK 1969 Nová Dubnica B 5 0:42:27  
34 97 Sikorai Vladimír m SVK 1983 Lastomír A 19 0:42:53  
35 120 Hadvab Marcel m SVK 1973 Guľaš klub Snina B 6 0:42:55  
36 23 Perháč Martin m SVK 1985 Košice A 20 0:42:56  
37 137 Smorada Slavomír m SVK 1976 SpánokLieči.sk B 7 0:42:58  
38 149 Balogh Vladimir m SVK 1963 TJ Obal Servis Košice C 6 0:43:01 SAZ
39 134 Hrušovský Milan m SVK 1957 Stez Spišská Nova Ves D 2 0:43:17  
40 26 Fencik Jozef m SVK 1988 Sobrance A 21 0:43:36  
41 12 Sluka Anton m SVK 1960 Sačurov C 7 0:43:38 SAZ
42 113 Rohaľ Ján m SVK 1978 MBO Strážske A 22 0:43:38 SAZ
43 98 Farkašová Alena ž SVK 1984 AC Michalovce F 1 0:43:41 SAZ
44 84 Pribula Igor m SVK 1962 Prima SH Vranov nad Topľou C 8 0:43:50  
45 99 Sabo Gabriel m SVK 1961 VVS Michalovce C 9 0:43:59  
46 196 Čokina Juraj m SVK 1956 Humenné D 3 0:44:00  
47 27 Pado Rudolf m SVK 1969 Liptovský Mikuláš B 8 0:44:02  
48 81 Švagrovský Ján m SVK 1959 OcU Budkovce C 10 0:44:17  
49 54 Streňo Gabriel m SVK 1973 SGP Vyšná Rybnica B 9 0:44:21  
50 74 Ondrijová Erika ž SVK 1974 MTC Vyšná Šebastová G 1 0:44:26 SAZ
51 50 Němcová Barbora ž SVK 1997 AK Slávia TU Košice F 2 0:44:28 SAZ
52 181 Prok Ľubomír m SVK 1968 STD Ľadoborci Vranov B 10 0:44:32  
53 57 Iľovová Zuzana ž SVK 1988 MARAS team F 3 0:44:38  
54 96 Macko Martin m SVK 1990 AC Michalovce A 23 0:44:39 SAZ
55 178 Pačuta Pavol m SVK 1978 Vranov n/T A 24 0:44:52  
56 119 Legemza Marek m SVK 1975 Gulaš Klub Snina B 11 0:44:56  
57 63 Tóth Mikuláš m SVK 1970 MBK Veľké Kapušany B 12 0:45:01  
58 65 Vargaeštok Gejza m SVK 1955 MBK Veľké Kapušany D 4 0:45:22  
59 192 Linkeschová Lucia ž SVK 2001 Slávia TU Košice 1 0:45:23 SAZ
60 139 Pochyba Maxim m SVK 2001 Košice JM 5 0:45:38  
61 171 Pachota Štefan m SVK 1976 MBK Veĺkè Kapušany B 13 0:45:42  
62 167 Pavlov Jaroslav m SVK 1964 AC Michalovce C 11 0:45:43 SAZ
63 184 Niko Jozef m SVK 1973 Hermanovce nad Topľou B 14 0:45:43  
64 103 Zeľo Rudolf m SVK 1973 Topoľovka B 15 0:45:50  
65 79 Šimko Ján m SVK 1980 Vranov nad Topľou A 25 0:45:51  
66 193 Macko Jakub m SVK 1997 GPH Michalovce A 26 0:45:52  
67 155 Baláž Jaro m SVK 1958 Active Life Košice C 12 0:45:55  
68 158 Garčár Jan m SVK 1952 BK Steel Košice D 5 0:46:01  
69 10 Goliaš Dušan m SVK 1974 MSBT B 16 0:46:03  
70 135 Stanovčáková Zuzana ž SVK 1981 Vranov n/T G 2 0:46:28  
71 64 Papp Zoltán m SVK 1949 MBK Veľké Kapušany D 6 0:46:37  
72 11 Demčák Ján m SVK 1966 MBO Strážske C 13 0:46:50  
73 162 Vojníková Lucia ž SVK 1998 Michalovce 2 0:46:50  
74 20 Kotlár Jozef m SVK 1958 Košice C 14 0:46:52  
75 73 Honsch Karol m SVK 1975 Michalovce B 17 0:46:56  
76 60 Cerula Marek m SVK 1977 Spartan Patriot Team B 18 0:47:55  
77 169 Fazekaš Martin m SVK 1982 Ľadoborci Vranov A 27 0:47:59  
78 153 Božová Danica ž SVK 1963 Bežecký klub Poprad H 1 0:48:09 SAZ
79 148 Šoltýs Milan m SVK 1972 Bežecký klub Poprad B 19 0:48:10 SAZ
80 138 Schuster Zuzana ž SVK 1982 Košice G 3 0:48:11  
81 200 Hudák Stanislav m SVK 1966 Brekov C 15 0:48:13  
82 33 Semanová Zlatka ž SVK 1958 O5 BK Furča Košice H 2 0:48:14  
83 124 Tima Marián m SVK 1973 Gladiátor Michalovce B 20 0:48:17  
84 89 Vaľo Peter m SVK 1974 AC Michalovce B 21 0:48:33 SAZ
85 44 Tiszová Alžbeta ž SVK 1957 TMS International Košice s.r.o. H 3 0:48:51  
86 72 Kozárik Miroslav m SVK 1960 OBS Prešov C 16 0:49:04  
87 145 Poláková Miroslava ž SVK 1981 Žilina G 4 0:49:08  
88 69 Čegiň Peter m SVK 1981 Bardejov A 28 0:49:12  
89 129 Lipovský Vratislav m SVK 1965 MBO Strážske C 17 0:49:16 SAZ
90 165 Biacovský Ondrej m SVK 1954 ŠKB Budimír D 7 0:49:20  
91 36 Bačík Peter m SVK 1953 O5 BK Furča Košice D 8 0:49:23  
92 70 Magyar Gabriel m SVK 1988 MBO Strážske A 29 0:49:25 SAZ
93 133 Sorokáč Patrik m SVK 1994 Strážske A 30 0:49:27  
94 130 Giňovská Martina ž SVK 1985 ŠK pre Radosť F 4 0:49:28  
95 126 Pavlík Adrián m SVK 1973 Gladiátor Michalovce B 22 0:49:29  
96 90 Maroš Matúš m SVK 1980 Stropkov A 31 0:49:30  
97 91 Marošová Lucia ž SVK 1979 Stropkov G 5 0:49:31  
98 174 Bašista Vincent m SVK 1942 OcU Demjata E 1 0:49:33  
99 40 Kolibárová Martina ž SVK 1984 MARAS team F 5 0:49:47  
100 121 Mihaľková Alena ž SVK 1974 Humenné G 6 0:50:04  
101 115 Jacko František m SVK 1964 OcU Zemplíska Široká C 18 0:50:31  
102 80 Královská Lenka ž SVK 1969 Michalovce G 7 0:50:35  
103 25 Klamarčík Jakub m SVK 1991 HASIČI Žilinská univerzita A 32 0:50:40  
104 179 Holub Viktor m SVK 1978 Ľadoborci Vranov A 33 0:50:42  
105 151 Lipovský Radoslav m SVK 1978 MBO Strážske A 34 0:50:48 SAZ
106 41 Jendrichovská Danka ž SVK 1967 MARAS team H 4 0:50:54  
107 195 Lajtár Miroslav m SVK 1953 Humenné D 9 0:50:56  
108 47 Fic Ján m SVK 1985 Michalovce A 35 0:51:02  
109 176 Stanek Frantisek m SVK 1945 MTC Vyšná Šebastová E 2 0:51:06  
110 15 Habura Martin m SVK 1975 Gladiator Michalovce B 23 0:51:10  
111 159 Tisza Tibor m SVK 1957 BK Steel Košice D 10 0:51:15 SAZ
112 53 Medviď Rastislav m SVK 1975 Koromľa B 24 0:51:19  
113 14 Haburová Michaela ž SVK 1998 AC Michalovce 3 0:51:20 SAZ
114 105 Tudevdorj Stela ž SVK 1976 Active Life Košice G 8 0:51:20  
115 76 Hirjak Vladimir m SVK 1957 AC Michalovce D 11 0:51:31 SAZ
116 48 Rakacká Andrea ž SVK 1974 Active Life Košice G 9 0:51:33  
117 3 Kucan Viliam m SVK 1993 Strážske A 36 0:52:01  
118 88 Mitník Ján m SVK 1983 MBO Strážske A 37 0:52:06 SAZ
119 114 Čarný Marián m SVK 1992 AC Michalovce A 38 0:52:12 SAZ
120 94 Kasanič František m SVK 1976 GARDEX Humenné B 25 0:52:17  
121 2 Kvak Śtefan m SVK 1972 Gladiator Michalovce B 26 0:52:30  
122 146 Malejčík Jozef m SVK 1955 Jenkovce D 12 0:52:38  
123 117 Tirpák Matúš m SVK 1989 MBO Strážske A 39 0:52:41 SAZ
124 112 Mockovčiaková Tímea ž SVK 1998 MTC Vyšná Šebastová 4 0:52:46 SAZ
125 177 Doležal Jozef m SVK 1967 AC Michalovce C 19 0:53:34 SAZ
126 164 Kuchtanin Ján m SVK 1990 Taekwondo klub Humenné A 40 0:53:37  
127 183 Telepovský Miroslav m SVK 1962 emte Trebišov C 20 0:53:43  
128 8 Camberovitch René m SVK 1985 MBO Strážske A 41 0:54:07 SAZ
129 67 Demský Martin m SVK 1979 Bardejov A 42 0:54:12  
130 128 Adamčík Ján m SVK 1956 Farnosť Budkovce D 13 0:54:48  
131 136 Dzurilla Jozef m SVK 1951 Strážske D 14 0:54:48  
132 35 Aragon Fernando m MEX 1986 Puebla A 43 0:54:55  
133 49 Doboš Pavol m SVK 1990 Active Life Košice A 44 0:54:56  
134 104 Zeľová Marta ž SVK 1973 Topoľovka G 10 0:54:57  
135 75 Hudáková Iveta ž SVK 1968 MBO Strážske G 11 0:55:05 SAZ
136 30 Vrbiaková Edita ž SVK 1978 Maxx team-Tetom Ditom G 12 0:55:12  
137 31 Petrová Jana ž SVK 1979 Maxx team-Shadow G 13 0:55:12  
138 32 Varga Dušan m SVK 1974 Gladiator Michalovce B 27 0:55:43  
139 157 Ben Peretz Zuzana ž SVK 1976 Košice G 14 0:56:26  
140 191 Linkeschová Erika ž SVK 1967 Košice H 5 0:56:30  
141 86 Darida Marek m SVK 1965 Vranov n/T C 21 0:56:32  
142 150 Pribičko Peter m SVK 1947 ŽSR Košice E 3 0:56:42  
143 78 Vojaček Katarína ž SVK 1976 Active Life Košice G 15 0:57:41  
144 38 Menyhert Viktor m SVK 1977 Active Life Košice B 28 0:57:44  
145 42 Eduardo Miguel m MEX 1986 Puebla A 45 0:57:53  
146 155 Simko Roman m SVK 1979 Košice A 46 0:58:05  
147 125 Uličný Pavol m SVK 1976 MARAS team B 29 0:58:20  
148 189 Rolko Martin m SVK 1990 Košice A 47 0:59:32  
149 190 Slobodová Zuzana ž SVK 1987 Košice F 6 0:59:32  
150 108 Grošaft Oto m SVK 1986 Michalovce A 48 0:59:45  
151 127 Katanová Karina ž SVK 1992 MBO Strážske F 7 0:59:47 SAZ
152 1 Kucan Martin m SVK 1990 Strážske A 49 0:59:55  
153 77 Lašutová Renáta ž SVK 1974 Active Life Košice G 16 1:01:14  
154 51 Hric Marcel m SVK 1977 Moravany B 30 1:01:31  
155 122 Špirengová Veronika ž SVK 1981 Realfit G 17 1:02:23  
156 92 Dzurovčin Miroslav m SVK 1986 v+m A 50 1:02:38  
157 93 Dzurovčinová Viera m SVK 1990 v+m A 51 1:02:38  
158 140 Klemová Martina ž SVK 1975 MARAS team G 18 1:03:35  
159 141 Zelenák Kamil m SVK 1980 MARAS team A 52 1:03:36  
160 55 Bobíková Katarína ž SVK 1987 Active life Košice F 8 1:04:30  
161 156 Bača Radoslav m SVK 1988 Active Life Košice A 53 1:04:30  
162 46 Lipovský Jozef m SVK 1939 MBO Strážske E 4 1:05:01 SAZ
163 132 Dutková Lenka ž SVK 1985 ŠK pre Radosť F 9 1:05:46  
164 106 Jurčišinová Alžbeta ž SVK 1986 Active Life Košice F 10 1:05:53  
165 173 Hajduk Milan m SVK 1954 BK Geča D 15 1:06:23  
166 71 Pavlovčáková Michaela ž SVK 1992 MBO Strážske F 11 1:06:25 SAZ
167 37 Pogány Branko m SVK 1978 Active Life Košice A 54 1:06:33  
168 110 Šándor Maroš m SVK 1974 Parchovany B 31 1:08:48  
169 182 Baran Andrej m SVK 1942 MŠK Vranov E 5 1:13:42  
170 144 Halčík Andrej m SVK 1955 Beh zdravia Svidník D 16 1:16:44  
171 52 Demočko Tomáš m SVK 1980 MARAS team A 55 NF  
172 95 Danko Michal m SVK 1980 Lackovce A 56 NF  
                       
Hlavný rozhodca: Peter Buc M: 090529918 peter.buc59@gmail.com          
Výsledky spracovala: Anna Bucová          
                       

 

TOPlist