Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web
aktualizované: 16.03.2018 11:57:39 

Medzinárodný cestný beh LABORECKÁ DESIATKA

výsledky
                 
                 
Výsledková listina "Laboreckej  pätnástky" zo dňa 31. júla 2011
                 
6.  ročník
15 km       . . .        
                 
Por.číslo Štart. číslo Meno m/ž Rok narodenia Oddiel Kat. Por. v kat. Čas
1 18 Burghardt Jakub m 1981 JM Demolex Bardejov A 1 0:49:54
2 14 Hapák Eduard m 1983 MOK Mzsana Dolna A 2 0:49:55
3 43 Wydra Ján m 1975 MOK Mzsana Dolna A 3 0:51:04
4 16 Malyi Anatolij m 1974 Rysak Užhorod A 4 0:51:13
5 5 Babjak Orest m 1968 Ukrajina B 1 0:51:29
6 50 Sarnicki Janusz m 1966 MOK Mzsana Dolna B 2 0:52:50
7 63 Vavrek Adrián m 1980 Dulova Ves A 5 0:53:20
8 71 Jánoš Bogár m 1964 Encs Unix B 3 0:53:41
9 86 Ivančo Michal m 1970 ŠK Banské B 4 0:55:27
10 53 Samsely Marek m 1975 BK Solivar A 6 0:55:34
11 37 Tomáš Marek m 1983 MŠK Vranov A 7 0:55:58
12 31 Rácz Štefan m 1961 Kysak C 1 0:56:41
13 17 Lipovský Vladislav m 1969 MBO Strážske B 5 0:58:55
14 39 Lyzniczki Zygmunt m 1951 MOK Mzsana Dolna D 1 0:59:16
15 26 Juro Jozef m 1965 OŠK Vinné B 6 0:59:26
16 60 Kukuruc Michal m 1961 INTERFOOD Strážske C 2 0:59:41
17 65 Dancák Zoltán m 1959 Košice C 3 0:59:58
18 46 Bala Michal m 1983 MOK Mzsana Dolna A 8 1:00:55
19 24 Vargaeštok Gejza m 1955 MBK V. Kapušany C 4 1:02:15
20 58 Tisza Tibor m 1957 BK Steel Košice C 5 1:02:39
21 23 Švagrovský Ján m 1959 SEVO Vojany C 6 1:02:51
22 66 Hostýn Radovan m 1984 Prešov A 9 1:02:59
23 42 Markiusz Papiez m 1983 MOK Mzsana Dolna A 10 1:03:23
24 36 Stanovčáková Zuzana ž 1981 Obal servis Košice F 1 1:03:30
25 21 Sabo Gabriel m 1961 VVS Michalovce C 7 1:03:37
26 13 Lipovský Ľubomír m 1966 MBO Strážske B 7 1:03:48
27 4 Melicherová Ľudmila ž 1964 JM Demolex Bardejov G 1 1:03:57
28 15 Větrovský Tomáš m 1974 Beroun A 11 1:04:23
29 30 Doležal Jozef m 1967 AC Michalovce B 8 1:04:28
30 7 Valko Cyprián m 1972 ABC team Trrebišov A 12 1:04:31
31 74 Ficzere Bartolomej m 1950 Sopka Seňa D 2 1:04:46
32 29 Rada Ladislav m 1953 MBO Strážske C 8 1:04:58
33 47 Wlodincki Tomasz m 1976 MOK Mzsana Dolna A 13 1:05:07
34 25 Papp Zoltán m 1949 MBK V. Kapušany D 3 1:05:17
35 70 Tomko Ján m 1973 MBO Strážske A 14 1:06:12
36 61 Šalata Ján m 1962 Košice B 9 1:06:33
37 35 Pribula Igor m 1962 MŠK Vranov B 10 1:06:48
38 73 Kováč Ján m 1988 Ľubiša A 15 1:06:49
39 45 Wydra Sabina ž 1982 MOK Mzsana Dolna F 2 1:07:53
40 84 Lukáč Mikuláš m 1982 Košice A 16 1:08:13
41 77 Demčák Ján m 1966 MBO Strážske B 11 1:08:20
42 56 Seligová Beáta ž 1980 Metropol Košice F 3 1:09:01
43 78 Volovár Michal m 1991 Michalovce A 17 1:09:02
44 1 Schnitzer Ján m 1967 MBO Strážske B 12 1:10:10
45 54 Czyszczón Jerzy m 1951 MOK Mzsana Dolna D 4 1:10:45
46 59 Tiszová Alžbeta ž 1957 Tube City IMS Košice H 1 1:11:30
47 55 Bílla Erika ž 1963 BK Steel Košice G 2 1:11:54
48 11 Vargovič Jozef m 1953 MBO Strážske C 9 1:13:32
49 72 Parilák Gerárd m 1943 Tri klub Michalovce D 5 1:13:51
50 64 Ružbašan Róbert m 1960 Metropol Košice C 10 1:13:53
51 27 Valkošáková Nátalia ž 1980 Trebišov F 4 1:14:15
52 33 Vaľo Peter m 1974 ECM Michalovce A 18 1:14:27
53 28 Litváková Helena ž 1957 Trebišov H 2 1:14:32
54 57 Závacký Pavel m 1955 Metropol Košice C 11 1:14:46
55 88 Mačičák Pavol m 1966 IUVENTA Michalovce B 13 1:14:57
56 79 Tima Marián m 1973 Gladiátor Michalovce A 19 1:15:20
57 82 Pavlík Adrián m 1973 Gladiátor Michalovce A 20 1:15:22
58 80 Adamčík Ján m 1956 OŠK Budkovce C 12 1:16:09
59 75 Huszár Tibor m 1952 Kechnec C 13 1:16:30
60 81 Kvak Štefan m 1972 Gladiátor Michalovce A 21 1:17:42
61 83 Grendel Peter m 1973 Autoškola Grendel Košice A 22 1:19:21
62 87 Šinal Ľubomír m 1968 BRŠ N. Hrabovec B 14 1:19:39
63 62 Baran Andrej m 1942 MŠK Vranov D 6 1:23:55
64 85 Pavlov Ľubomír m 1960 Michalovce C 14 1:26:26
65 32 Parilák Ľudovít m 1948 Košice D 7 1:31:39
66 34 Falisová Ľudmila ž 1963 AC Michalovce G 3 1:38:57
                 
             
  10 km              
Por.číslo Štart. číslo Meno m/ž Rok narodenia Oddiel Kat. Por. v kat. Čas
1 115 Chomanič Pavol m 1992 Kolonica JM 1 0:40:35
2 110 Velas Jozef m 1994 Sedliská JM 2 0:44:41
3 116 Kopčo Patrik m 1993 Vranov JM 3 0:45:58
4 111 Pollák Tomáš m 1996 Sedliská JM 4 0:47:06
5 114 Fabian Juraj m 1992 Bratislava JM 5 0:50:34
                 
10 km  - muži nad 70 rokov            
                 
Por.číslo Štart. číslo Meno m/ž Rok narodenia Oddiel Kat. Por. v kat. Čas
1 112 Lipovský Jozef m 1939 MBO Strážske E 1 0:50:06
2 117 Varchola Mikuláš m 1940 OŠK Porostov E 2 1:07:03
                 
                 
Hlavný rozhodca: Buc Peter M: 0905 299 189 email:peter.buc59@gmail.com      
                 
Výsledky spracovala: Bucová Anna      
                 

 

TOPlist