Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web
aktualizované: 16.03.2018 11:57:39 

Medzinárodný cestný beh LABORECKÁ DESIATKA

výsledky
   

    Výsledková listina - 2.ročník      

     LABORECKÁ DVANÁSTKA

   

     Strážske - 26.7.2007

 
         
Poradie Štar.číslo Meno a prezvisko Klub čas
1 84 Imrich Pastor TJ ObalServis Košice 38:43:00
2 39 Ján Wydra MOK Mszana Dolna 39:41:00
3 55 Marcel Matanin TJ ObalServis Košice 40:36:00
4 81 Jozef Urban TJ ObalServis Košice 41:12:00
5 24 Jaroslav Tomeček JM Demolex Bardejov 41:53:00
6 46 Adrián Vávrek Dulova Ves 42:36:00
7 27 Štefan  Rácz Gelnicke Lesy 42:41:00
8 72 Radoslav Ivaňak Gelnicke Lesy 43:42:00
9 7 Katarína Bérešová TJ ObalServis Košice 43:58:00
10 10 Marián Makara BŠK Bardejov 44:02:00
11 59 Mikuláš Vrábel MŠK Vranov nad Topľou 44:10:00
12 57 Jozef Juro OŠK Vinné 44:17:00
13 40 Zygmund Kyznicky MOK Mszana Dolna 44:22:00
14 80 Ján Božoň Ak Steeple Poprad 44:31:00
15 83 Ivan Puškar Gelnicke Lesy 44:55:00
16 14 Ondrej Evin Mokroluh 45:14:00
17 82 Jozef Štefanišin Obec Breznica 45:36:00
18 73 Pavol Obraz BK Steel Košice 46:20:00
19 85 Vladislav Lipovský MBO OP.ARM Strážske 46:51:00
20 43 Jozef Franko OBS Prešov 47:15:00
21 41 Miroslav Smetana MŠK Medzilaborce 47:23:00
22 11 Marek Pillár K.Zabava 47:31:00
23 76 Vladimír Balog Akuna Košice 47:40:00
24 86 Ján Tomko MBO OP.ARM Strážske 47:47:00
25 74 Ján Švagrovský OŠK Budkovce 48:48:00
26 78 Peter Polák Akuna Košice 49:02:00
27 53 Gabriel Sabo VVS Michalovce 49:12:00
28 12 Bohuš Čepiga BŠK Bardejov 49:16:00
29 88 Jozef Vargovič MBO OP.ARM Strážske 49:41:00
30 29 Zoltán Papp MBK Veľké Kapušany 50:03:00
31 64 Jaroslav Horný BK Steel Košice 50:11:00
32 44 Peter Vaško OC Brežany 50:36:00
33 56 Ladislav Rada Kerko Michalovce 50:46:00
34 6 Ľubomír Lipovský MBO OP.ARM Strážske 50:53:00
35 87 Pavol Ducko HAC Humenné 51:08:00
36 79 Rastislav Kuľbaga Košice 51:12:00
37 22 Ľuboš Miško KRB Prešov 51:43:00
38 60 Igor Pribula MŠK Vranov nad Topľou 51:48:00
39 49 Zuzana Srokova BK Steel Košice 52:08:00
40 94 Peter Buc BK Steel Košice 53:01:00
41 65 Pavel Korotvička BK Steel Košice 53:01:00
42 17 Jaroslav Lepiš MKAR Veľká Lomnica 53:29:00
43 75 Erika Bílla BK Steel Košice 53:32:00
44 58 Peter Jurdák AC Michalovce 53:57:00
45 48 Peter Hajduk BK Met.Košice 54:16:00
46 47 Matúš Ivanecký Dulova Ves 54:21:00
47 69 Zlatka Semanova KTK Liptovský Mikuláš 54:45:00
48 28 Gejza Varga-Eštok MBK Veľké Kapušany 54:46:00
49 70 Peter Bačík KTK Liptovský Mikuláš 54:47:00
50 4 Marek Dziedziak Gorlice 55:07:00
51 18 Jozef Tomečko Prešov 55:16:00
52 19 Štefan Sivulič OBS Prešov 55:24:00
53 38 Ján Pavkovček Košice 55:25:00
54 77 Robert Spišiak Golden Royal Košice 55:42:00
55 50 Alžbeta Tiszová Tube City HS Košice 56:29:00
56 1 Alžbeta Tothová Iuventa Michalovce 56:30:00
57 9 Ján Semaník Senior Klub Medzev 57:25:00
58 51 Gerard Parilák Tri Klub Michalovce 58:08:00
59 34 Pavol Dubovský Fox Team Prešov 59:04:00
60 8 Andrej Baran MŠK Vranov nad Topľou 59:44:00
61 13 Emil Petrič Richvald Bardejov 1:01:12
62 15 Daniel Paško Tatrakon Poprad 1:01:17
63 31 Dávid Jáger MBK Veľké Kapušany 1:02:02
64 90 Pavol Mačičák Iuventa Michalovce 1:02:52
65 89 Peter Chmeľ Továrne 1:03:20
66 67 Ján Balog MŠK Vranov nad Topľou 1:04:21
67 5 Mikuláš Varchola OŠK Porostov 1:04.59
68 93 Schnitzer Ján Strážske 1:05:20
69 92 Ivan Sabovik Iuventa Michalovce 1:05:40
70 61 Iveta Vargová BK Steel Košice 1:06:14
71 66 Andrej Ivančo MŠK Vranov nad Topľou 1:06:15
72 30 Ladislav Hudák MBK Veľké Kapušany 1:06:51
73 42 Mariá Semanová Alfa Tyre Prešov 1:07:31
74 68 Ľudmila Falisová AC Michalovce 1:11:58
75 91 Ivana Miková Iuventa Michalovce 1:11:59
76 54 Renáta Flórová BK Steel Košice 1:12:49
77 63 Vincent Varga Barca Košice 1:14:34
78 35 Katarína Balogová Fox Team Prešov 1:16:28
79 36 Jaroslav Baloga Fox Team Prešov 1:16:29
80 62 Ing.Marián Štuchal Košice 1:28:10

Webová stránka byla vytvořena pomocí on-line webgenerátoru WebSnadno.cz

TOPlist