Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web
aktualizované: 12.12.2018 15:15:34 

Medzinárodný cestný beh LABORECKÁ DESIATKA

výsledky
    Laborecká 12 - 3.ročník  27.7.2008    
           
Por. Št.číslo Meno a prezvisko Klub Čas Kat.
1. 8 Anatoliy Malyi Ukrajina 39:48:00 A
2. 27 Igor Vaktor Obalservis Košice 40:25:00 A
3. 24 Imrich Pástor Obalservis Košice 40:54:00 A
4. 28 Jozef Urban Obalservis Košice 41:40:00 A
5. 77 Janoš Bogár Maďarsko 42:00:00 B
6. 81 Adrián Vavrek Dulová Ves 42:10:00 A
7. 49 Miroslav Czyzovicz Poľsko 42:17:00 A
8. 86 Jaroslav Tomeček JM Demolex Bardejov 43:06:00 B
9. 59 Ján Božoň AK steeple Poprad 43:17:00 A
10. 96 Michal Ivančo ŠK Banské 43:37:00 A
11. 44 Tomáš Ruskovský MBK Veľké Kapušany 43:58:00 A
12. 94 Peter Janovič BK Šaca 44:35:00 B
13. 46 Jozef Juro OŠK Vinné 45:10:00 B
14. 74 Marek Tomáš MŠK Vranov n/T 45:19:00 A
15. 83 Peter Behúň Ou Ptičie 46:07:00 B
16. 55 Vladimír Pribula OBS Prešov 46:08:00 C
17. 43 Vladimír Balogh Akuna Košice 46:29:00 B
18. 41 Milan Ondričko MBO OPARM Strážske 47:07:00 A
19. 80 Jozef Franko OBS Prešov 47:25:00 C
20. 98 Ján Tomko MBO OPARM Strážske 47:34:00 A
21. 69 Gejza Vargaeštok MBK Veľké Kapušany 48:06:00 C
22. 48 Tibor Tisza BK Steel Košice 48:48:00 C
23. 42 Erik Onofrej Košice 49:00:00 A
24. 34 Jozef Vargovič MBO OPARM Strážske 49:26:00 C
25. 47 Zuzana Korotvičková BK Steel Košice 49:38:00 F
26. 7 Dmytro Ivanish Ukrajina 50:20:00 C
27. 29 Marek Sumerling Noves Okná Spiš.N.Ves 50:24:00 A
28. 30 Ján Dominik BK Cyko-Sun N.Huta 50:33:00 C
29. 70 Zoltan Papp MBK Veľké Kapušany 50:47:00 C
30. 31 Vladimír Psocík Sp.N.Ves 50:50:00 B
31. 12 Barbora Zakršmídová Obalservis Košice 50:50:00 F
32. 76 Ján Švagrovský OŠK Budkovce 50:52:00 B
33. 18 Vladimír Decha Oú Horovce 51:26:00 C
34. 79 Peter Vaško Oú Brežany 51:30:00 B
35. 63 Ján Kaľata Unikov Bardejov 52:07:00 D
36. 60 Marek Pilár Bardejov 52:20:00 A
37. 101 Ján Rohaľ MBO OPARM Strážske 52:26:00 A
38. 58 Martin Kráľ Sokol Ľubotice 52:32:00 A
39. 92 Pavol Ducko VK Trade Humenné 52:36:00 Ji
40. 5 Ladislav Šimko BK Stará Ľubovňa 52:50:00 B
41. 9 Nataliia Malaia Ukrajina 52:53:00 F
42. 40 Peter Buc BK Steel Košice 53:20:00 B
43. 39 Jaroslav Horný BK Steeel Košice 53:20:00 D
44. 99 Ladislav Rada Kerko Michalovce 53:34:00 C
45. 35 Ľubomír Lipovský MBO OPARM Strážske 53:42:00 B
46. 84 Jozef Doležal AC Michalovce 53:51:00 B
47. 73 Igor Pribula MŠK Vranov n/T 54:00:00 B
48. 82 Gabriel Sabo VVS Michalovce 54:05:00 B
49. 57 Ján Tomčo ŠK Vyšná Šebastová 54:12:00 C
50. 14 Peter Vilhan SRO Košice 54:38:00 C
51. 36 Milan Kurák OAIM Košice 54:39:00 B
52. 87 Pavol Mačičák Iuventa Michalovce 56:53:00 B
53. 38 Andrej Baran MŠK Vranov n/T 56:54:00 D
54. 95 Ing.Ján Schnitzer MBO OPARM Strážske 57:37:00 B
55. 56 Lukáš Kormaník Sokol Ľubotice 57:48:00 C
56. 89 Zlatko Semko VK Trade Humenné 58:03:00 A
57. 67 Milan Jakubov OKOL Parchovany 58:16:00 D
58. 75 Gerard Parilák Triklub Michalovce 58:25:00 D
59. 68 Emil Petrič Richvald-BT Bardejov 59:45:00 C
60. 15 Martin Habura Tušická Nová Ves 1:00:33 A
61. 13 Mikuláš Varchola OŠK Porostov 1:00:59 D
62. 6 Robert Ružbašan MK Košice 1:01:30 B
63. 78 Mária Semanová Alfa Tyre Prešov 1:01:36 G
64. 50 Alžbeta Tiszová Tube City IMS Košice 1:02:21 G
65. 61 Oto Bardiovský Bardejov 1:08:18 D
66. 90 Vladimír Koťo VK Trade Humenné 1:09:03 A
67. 97 Ján Balog MŠK Vranov n/T 1:10:16 B
68. 93 Iveta Vargová BK Steel Košice 1:10:36 G
69. 53 Peter Vaľo ECM Trhovište 1:12:27 A
70. 88 Ivan Sabovik Iuventa Michalovce 1:14:50 A
71. 22 Vincent Varga Košice Barca 1:16:24 E
72. 85 Ľudmila Falisová AC Michalovce 1:17:13 G
73. 11 Ján Kohút Maratónsky klub Košice 1:28:05 E
74. 54 Renáta Florová BK Steel Košice 1:35:14 G
75. 72 Ladislav Hudák MBK Veľké Kapušany vzdal D
TOPlist