Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web
aktualizované: 12.12.2018 15:15:34 

Medzinárodný cestný beh LABORECKÁ DESIATKA

výsledky
                       
                       

Výsledková listina

 

Laborecká pätnástka

 

 

4.ročník

 

 

26.7.2009

     
     
                       
                       
Por.číslo Štart. číslo Meno m/ž dátum narodenia vek pomocny vek Rok nar. Oddiel Kat. Poradie v kateg. Čas
1 34 Vaktor Igor m 31.1.1988 22 21 1988 Obal servis Košice A 1 0:51:34
2 64 Ivančo Michal m 9.10.1970 38 38 1970 ŠK Banské A 2 0:52:14
3 24 Vavrek Adrián m 5.3.1980 30 29 1980 Dulova Ves A 3 0:52:36
4 25 Samsely Marek m 4.11.1975 33 33 1975 KRB Torysa Prešov A 4 0:53:34
5 1 Božoň Ján m 26.4.1976 34 33 1976 AK STEEPLE Poprad A 5 0:53:53
6 32 Kohút Peter m 21.3.1985 24 24 1985 Obal servis Košice A 6 0:54:44
7 17 Rácz Štefan m 26.12.1961 47 47 1961 Úsmev Prešov B 1 0:54:49
8 49 Janovič Peter m 30.1.1962 47 47 1962 BK Šaca B 2 0:55:41
9 38 Juro Jozef m 15.11.1965 43 43 1965 OŠK Vinné B 3 0:56:07
10 68 Bogár Jánoš m 26.7.1964 45 44 1964 Košice B 4 0:56:53
11 35 Živkov Benjamín m 4.4.1984 26 25 1984 ATU Košice A 7 0:57:00
12 54 Onofrej Erik m 23.4.1981 28 28 1981 O5 BK Furča Košice A 8 0:57:05
13 28 Obraz Pavol m 8.8.1953 55 55 1953 BK STEEL Košice C 1 0:57:36
14 29 Balog Vladimír m 15.10.1963 45 45 1963 Akuna Košice B 5 0:57:53
15 73 Pribula Vladimír m 14.4.1958 51 51 1958 OBS Prešov C 2 0:58:04
16 14 Vargaeštok Gejza m 20.2.1955 54 54 1955 MBK V. Kapušany C 3 0:59:48
17 62 Labašová Katarína ž 16.1.1983 26 26 1983 ATU Košice F 1 1:00:04
18 65 Rada Ladislav m 26.8.1953 55 55 1953 MBO OPARM Strážske C 4 1:00:31
19 13 Lukáč Pavol m 17.12.1983 25 25 1983 Vranov A 9 1:00:39
20 59 Tisza Tibor m 25.6.1957 52 52 1957 BK STEEL Košice C 5 1:00:45
21 16 Papp Zoltán m 16.12.1949 59 59 1949 MBK V. Kapušany D 1 1:00:57
22 61 Labaš Karol m 2.11.1954 54 54 1954 Geoma Košice C 6 1:00:59
23 18 Švagrovský Ján m 10.4.1959 50 50 1959 OŠK Budkovce C 7 1:01:07
24 50 Smetana Miroslav m 13.2.1964 46 45 1964 MŠK Spartak Medzilaborce B 6 1:01:16
25 11 Peregrim Štefan m 9.5.1968 42 41 1968 HAC Humenné B 7 1:01:46
26 42 Pavúková Slávka ž 30.8.1971 37 37 1971 Obec Proč G 1 1:02:00
27 5 Poláček Peter m 18.6.1976 34 33 1976 Košice A 10 1:02:10
28 7 Vargovič Jozef m 24.4.1953 56 56 1953 MBO OPARM Strážske C 8 1:02:44
29 55 Mathia Dávid m 6.3.1992 18 17 1992 Slávia PU Prešov JM 1 1:02:47
30 60 Korotvičková Zuzana ž 9.10.1979 29 29 1979 BK STEEL Košice F 2 1:03:08
31 51 Šoltés Jozef m 12.7.1966 43 43 1966 OcÚ Rokycany B 8 1:03:14
32 72 Ondričko Milan m 1.9.1973 35 35 1973 MBO OPARM Strážske A 11 1:03:19
33 66 Polák Peter m 16.10.1948 61 60 1948 Košice D 2 1:03:29
34 26 Demčák Ján m 18.7.1966 43 43 1966 MBO OPARM Strážske B 9 1:03:49
35 47 Zakršmídová Barbora ž 27.4.1987 22 22 1987 Obal servis Košice F 3 1:03:54
36 74 Kráľ Martin m 18.6.1980 30 29 1980 TJ Sokol Ľubotice A 12 1:04:02
37 75 Kormanič Lukáš m 9.2.1957 52 52 1957 TJ Sokol Ľubotice C 9 1:04:24
38 46 Kukurová Lenka ž 28.3.1985 24 24 1985 Košice F 4 1:04:39
39 21 Hostýn Radovan m 9.10.1984 25 24 1984 Prešov A 13 1:05:01
40 36 Exenberger Ernest m 4.4.1961 48 48 1961 BK Remetské Hámre B 10 1:05:22
41 23 Lipovský Ľubomír m 23.12.1966 42 42 1966 MBO OPARM Strážske B 11 1:05:59
42 77 Tomčo Ján m 17.6.1956 54 53 1956 ŠK V. Šebastová C 10 1:06:16
43 45 Janočková Jana ž 3.10.1984 25 24 1984 Košice F 5 1:06:20
44 2 Kukuruc Michal m 22.5.1961 48 48 1961 Nacina Ves B 12 1:07:09
45 52 Stanovčáková Zuzana ž 24.12.1981 27 27 1981 Benkovce F 6 1:07:13
46 53 Vaško Peter m 15.1.1968 42 41 1968 OcÚ Brežany B 13 1:07:19
47 71 Brinda Štefan m 16.9.1953 55 55 1953 Sečovce C 11 1:07:44
48 12 Pribula Igor m 30.7.1962 46 46 1962 MŠK Vranov B 14 1:07:59
49 9 Varga Jozef m 18.2.1972 38 37 1972 ÚVV Prešov A 14 1:08:16
50 39 Tomčo Jozef m 6.1.1967 42 42 1967 ŠK V. Šebastová B 15 1:08:25
51 8 Schnitzer Ján, ing. m 1.12.1967 41 41 1967 MBO OPARM Strážske B 16 1:08:40
52 37 Sabo Gabriel m 28.1.1961 48 48 1961 VVS Michalovce B 17 1:09:28
53 43 Ružbašan Róbert m 2.11.1960 49 48 1960 Košice B 18 1:09:49
54 56 Baloga Jaroslav m 21.11.1967 41 41 1967 Fox Team Prešov B 19 1:09:58
55 76 Stanek František m 21.12.1945 63 63 1945 ŠK V. Šebastová D 3 1:10:33
56 20 Šándor Jozef m 9.1.1959 50 50 1959 Sopka Seňa C 12 1:10:41
57 27 Billá Erika ž 8.4.1963 46 46 1963 BK STEEL Košice G 2 1:11:04
58 30 Semanová Zlatka ž 25.10.1958 50 50 1958 O5 BK Furča Košice H 1 1:11:05
59 31 Bačík Peter m 7.10.1953 55 55 1953 O5 BK Furča Košice C 13 1:11:06
60 70 Hudák Stanislav m 17.9.1966 42 42 1966 Alcea Chess Topoĺovka B 20 1:11:44
61 100 Lipovský Jozef m 18.10.1939 69 69 1939 MBO OPARM Strážske E 1 1:11:59
62 44 Kalmus Peter m 28.8.1953 55 55 1953 Performance ART Sport Košice C 14 1:12:06
63 41 Gombita Peter m 9.12.1956 53 52 1956 OBS V. Šebastová C 15 1:13:03
64 63 Seligová Beáta ž 9.6.1980 30 29 1980 Metropol Košice F 7 1:13:55
65 40 Vaľo Peter m 5.11.1974 34 34 1974 ECM Michalovce A 15 1:14:04
66 15 Puškárik Benjamín m 17.10.1965 43 43 1965 MBK V. Kapušany B 21 1:14:52
67 67 Sviatko Stanislav m 23.3.1962 47 47 1962 T-Com Košice B 22 1:16:04
68 22 Ivanecký Matúš m 10.8.1977 31 31 1977 Dulova Ves A 16 1:17:36
69 4 Slowik Pawel m 23.9.1965 43 43 1965 K.CZ.Pedziwiatr Gliwice B 23 1:18:25
70 58 Tiszová Alžbeta ž 9.11.1957 51 51 1957 Tube City IMS Košice H 2 1:19:12
71 57 Mičko Jozef m 27.7.1968 41 40 1968 Klub Biatlonu Fox Team Prešov B 24 1:27:26
72 33 Falisová Ľudmila ž 15.7.1963 46 46 1963 AC Michalovce G 3 1:37:45
73 69 Flórová Renáta ž 15.2.1965 44 44 1965 BK STEEL Košice G 4 1:55:13
74 48 Vargová Iveta ž 25.9.1971 37 37 1971 BK STEEL Košice G 5 VZDALA
TOPlist