Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web
aktualizované: 16.03.2018 11:57:39 

Medzinárodný cestný beh LABORECKÁ DESIATKA

výsledky

 

                     
  Výsledková listina "Laboreckej desiatky" zo dňa 26.  júla 2015  
                                                       
  10. ročník   
       10 km                                          
  Por.  číslo    Štart. číslo    Priezvisko    Meno    Štát    m/ž    Rok nar.    Oddiel    Kat.    Por.        v kat.    Čas  
  1    6    Sahajda    Tibor    SVK    m    1990    TJ Obal servis Košice    A    1    0:32:09  
  2    91    Raschupkin     Sergii    UKR    m    1990    ŠK Banské    A    2    0:32:30  
  3    40    Malyy     Anatolij    UKR    m    1974    Goral maraton    B    1    0:34:21  
  4    50    Džubara    Filip    SVK    m    1993    Obal Servis Košice    A    3    0:34:52  
  5    78    Mockovčiak    Marek    SVK    m    1978    TJ Obal servis Košice    A    4    0:35:09  
  6    7    Poláček    Radoslav    SVK    m    1987    Svidník    A    5    0:35:15  
  7    23    Vavrek    Adrián    SVK    m    1980    Dulova Ves    A    6    0:35:27  
  8    82    Ivančo    Michal    SVK    m    1970    ŠK Banské    B    2    0:35:46  
  9    47    Popovič    Miloš    SVK    m    1972    BK Steel Košice    B    3    0:35:57  
  10    81    Stohl    Richard    SVK    m    1983    Patriot runners Vranov    A    7    0:35:59  
  11    26    Kormaník    Martin    SVK    m    1989    MBO Strážske    A    8    0:36:35  
  12    95    Kraviansky    Daniel    SVK    m    1994    pro-body.sk    A    9    0:36:37  
  13    9    Gaňo    Martin    SVK    m    1998    TJ Obal Servis Košice    JM    1    0:37:09  
  14    68    Bak    Roman    SVK    m    1986    Generali Baki team Vranov    A    10    0:37:15  
  15    102    Tomeček    Jaroslav    SVK    m    1965    Tulčík    C    1    0:37:21  
  16    69    Bak    Maroš    SVK    m    1988    Baki team Vranov    A    11    0:38:05  
  17    103    Šitár    Tomáš    SVK    m    1987    OBS Prešov    A    12    0:38:30  
  18    76    Červeňák    Michal    SVK    m    1992    Michalovce    A    13    0:38:35  
  19    48    Ruskovský    Tomáš    SVK    m    1983    ŠKC Michalovce    A    14    0:38:46  
  20    37    Šoltýs    Milan    SVK    m    1972    Batizovce    B    4    0:39:00  
  21    35    Hrabčák    Peter    SVK    m    1990    BK Šaca    A    15    0:39:05  
  22    58    Dubovský    Pavol    SVK    m    1967    ŠK Podbiel    B    5    0:39:30  
  23    46    Smetana    Miroslav    SVK    m    1964    MŠK Medzilaborce    C    2    0:39:48  
  24    57    Balogh      Vladimír    SVK    m    1963    TJ Obal servis Košice    C    3    0:39:57  
  25    13    Peregrim    Štefan    SVK    m    1968    Jantex Humenné    B    6    0:40:05  
  26    22    Babica    Ivo    SVK    m    1979    Košice    A    16    0:40:22  
  27    117    Lukčo    Vladimir    SVK    m    1962    Nováčany    C    4    0:40:22  
  28    99    Mitník    Gabriel    SVK    m    1979    MBO Strážske    A    17    0:40:30  
  29    111    Pankuch    Jozef    SVK    m    1988    Śportový klub Pelikán Hanušovce    A    18    0:40:42  
  30    64    Zaremba    Peter    SVK    m    1982    Ptičie    A    19    0:40:44  
  31    104    Čeklovský    Vladimír    SVK    m    1981    Moravany    A    20    0:40:50  
  32    113    Mandzák    Radovan    SVK    m    1973    Michalovce    B    7    0:41:02  
  33    25    Čebra    Marek    SVK    m    1971    Prešov    B    8    0:41:07  
  34    39    Malayia    Natalia    UKR    ž    1982    Goral maraton    F    1    0:41:11  
  35    14    Capík    Ľubomír    SVK    m    1972    Bratislava    B    9    0:41:20  
  36    89    Ficzere    Bartolomej    SVK    m    1950    Sopka Sena    D    1    0:41:29  
  37    31    Juro    Jozef    SVK    m    1965    OŠK Vinné    C    5    0:41:33  
  38    20    Urbančík    Matúš    SVK    m    1990    Michalovce    A    21    0:41:55  
  39    55    Labaš    Karol    SVK    m    1954    Geoma Myslava    D    2    0:42:01  
  40    29    Vargaeštok    Gejza    SVK    m    1955    MBK Veľké Kapušany    D    3    0:42:15  
  41    94    Kraviansky    František    SVK    m    1965    Košice    C    6    0:42:30  
  42    73    Macko    Ondrej    SVK    m    1994    Michalovce    A    22    0:42:34  
  43    43    Rada    Ladislav    SVK    m    1953    MBO Strážske    D    4    0:42:39  
  44    18    Novák    Miloš    SVK    m    1961    Zemplínske Hradište    C    7    0:42:52  
  45    30    Švagrovský    Ján    SVK    m    1959    OcU Budkovce    C    8    0:43:10  
  46    28    Papp    Zoltán    SVK    m    1949    MBK Veľké Kapušany    D    5    0:43:51  
  47    49    Pribula    Igor    SVK    m    1962    Prima SH Vranov nad Topľou    C    9    0:43:54  
  48    34    Kundrat    Marián    SVK    m    1967    Humenné    B    10    0:44:07  
  49    27    Kačala    Pavol    SVK    m    1956    OBS Prešov    C    10    0:44:38  
  50    66    Lipovský    Ľubomír    SVK    m    1966    MBO Strážske    B    11    0:44:41  
  51    72    Macko    Martin    SVK    m    1990    Michalovce    A    23    0:44:44  
  52    98    Zeľo    Rudolf    SVK    m    1973    Topoľovka    B    12    0:44:54  
  53    21    Sabo    Gabriel    SVK    m    1961    VVS Michalovce    C    11    0:44:56  
  54    42    Rosival    Ivan    SVK    m    1964    Košice    C    12    0:44:58  
  55    62    Legemza    Marek    SVK    m    1975    Guľáš klub Snina    B    13    0:44:59  
  56    52    Tisza    Tibor    SVK    m    1957    BK Steel Košice    C    13    0:45:08  
  57    115    Kovaľ    Alex    SVK    m    1978    MTC Vyšná Šebastová    A    24    0:45:09  
  58    16    Demčák    Ján    SVK    m    1966    MBO Strážske    B    14    0:45:22  
  59    67    Camberovitch    René    SVK    m    1985    MBO Strážske    A    25    0:45:25  
  60    71    Doležal    Jozef    SVK    m    1967    AC Michalovce    B    15    0:45:27  
  61    114    Kačmarik    Samuel    SVK    m    1985    Prešov    A    26    0:45:31  
  62    15    Bodajla    Rastislav    SVK    m    1979    Vinné    A    27    0:45:32  
  63    32    Orlovský    Matúš    SVK    m    1986    Košice    A    28    0:45:37  
  64    24    Jurašeková    Lucia    SVK    ž    1984    Teriakovce    F    2    0:46:20  
  65    17    Jurko    Ladislav    SVK    m    1968    Lem Miňovce    B    16    0:46:42  
  66    53    Tiszová      Alžbeta    SVK    ž    1957    Tube City IMS Košice    H    1    0:46:59  
  67    63    Hadvab    Marcel    SVK    m    1973    Guľáš klub Snina    B    17    0:47:25  
  68    93    Sobol    Denys    UKR    m    1987    Mukačevo    A    29    0:47:31  
  69    56    Garčár    Ján    SVK    m    1952    BK Steel Košice    D    6    0:47:38  
  70    90    Huszár    Tibor    SVK    m    1952    Kechnec    D    7    0:47:42  
  71    59    Kičin    Lubomír    SVK    m    1959    Košice    C    14    0:47:44  
  72    110    Pavlik    Peter    SVK    m    1976    Košice - Krásna    A    30    0:47:46  
  73    74    Juhošová    Dominika    SVK    ž    1994    AC Michalovce    F    3    0:47:47  
  74    33    Kováč    Peter    SVK    m    1986    Košice    A    31    0:47:48  
  75    45    Kučka    Miroslav    SVK    m    1950    DC seniorov č. 1MI    D    8    0:47:55  
  76    79    Královská    Lenka    SVK    ž    1969    Michalovce    G    1    0:47:58  
  77    106    Kvak      Štefan    SVK    m    1972    Gladiátor Michalovce    B    18    0:48:00  
  78    92    Raschupkina    Nina    UKR    ž    1984    Mukačevo    F    4    0:48:17  
  79    2    Bujňák    Štefan    SVK    m    1993    Svidník    A    32    0:48:18  
  80    1    Bujňák      Marek    SVK    m    1982    Svidník    A    33    0:48:19  
  81    80    Tomči    Andrej    SVK    m    1969    Orca Michalovce    B    19    0:48:30  
  82    84    Frivalská    Dáša    SVK    ž    1979    Košice    G    2    0:48:40  
  83    85    Pavlov    Jaroslav    SVK    m    1964    AC Michalovce    C    15    0:48:47  
  84    88    Hamadejová     Katarína    SVK    ž    1981    Orca Michalovce    F    5    0:48:53  
  85    100    Mitník    Ján    SVK    m    1983    Moravany    A    34    0:48:56  
  86    54    Bíllá    Erika    SVK    ž    1963    BK Steel Košice    H    2    0:49:00  
  87    10    Semanová    Zlaťa    SVK    ž    1958    O5 BK Furča KE   H 3 0:49:32
88 3 Habura Martin SVK m 1975 Gladiátor Michalovce B 20 0:49:50
89 87 Ľašová Mária SVK ž 1987 Mihaľovske biturbá F 6 0:50:08
90 19 Lukačková Jana SVK ž 1961 Rudlov H 4 0:50:12
91 97 Stričík Michal SVK m 1996 Michalovce JM 2 0:50:13
92 65 Kimak Tomáš SVK m 1987 Ptičie A 35 0:50:17
93 61 Štefan Branislav SVK m 1984 Michalovce A 36 0:50:20
94 75 Balogová Štefánia SVK ž 1979 Michalovce G 3 0:50:28
95 41 Hajduk  Pavol SVK m 1973 Železná studnička Bratislava B 21 0:50:32
96 70 Čižmár Michal SVK m 1990 Michalovce A 37 0:50:40
97 12 Lajtár Miroslav SVK m 1953 Humenné D 9 0:51:03
98 109 Linkeschová Lucia SVK ž 2001 Košice 1 0:51:14
99 8 Gurská Mária SVK ž 1996 Bardejov 2 0:51:23
100 112 Lazor Tomáš SVK m 1991 Staré A 38 0:51:39
101 5 Dzurila Jozef SVK m 1951 Strážske D 10 0:52:08
102 96 Mihaľková Alena SVK ž 1974 Svet zdravia G 4 0:52:40
103 36 Hrabčáková Jana SVK ž 1991 BK Šaca F 7 0:52:59
104 107 Varga  Dušan SVK m 1974 Gladiátor Michalovce B 22 0:53:07
105 77 Ištoňa Miroslav SVK m 1962 Humenné C 16 0:53:19
106 4 Haburová Michaela SVK ž 1998 Gymnázium P.Horova Michalovce 3 0:53:26
107 86 Salátek Branislav SVK m 1978 AC Michalovce A 39 0:53:55
108 60 Kmec Július SVK m 1982 Michalovce A 40 0:55:33
109 44 Parilák Gerard SVK m 1943 AC Michalovce E 1 0:55:34
110 83 Malachovská Miroslava SVK ž 1978 Košice G 5 0:56:00
111 105 Farkašová Alena SVK ž 1984 Michalovce F 8 0:56:12
112 51 Baran Anrej SVK m 1942 MŚK Vranov E 2 0:59:26
113 11 Bradovková Zuzana SVK ž 1977 O5 BK Furča G 6 0:59:39
114 108 Linkeschová Erika SVK ž 1967 Košice G 7 0:59:39
115 38 Vyšňovský Patrik SVK m 1991 MBO Strážske A 41 NF
                     
Hlavný rozhodca: Buc Peter 0905 299 189 peter.buc59@gmail.com        
Výsledky spracovala: Bucová Anna 09185 413 165          
Výsledky spracovala: Bucová Anna          
                     
Výsledková listina "Laboreckej MTB" zo dňa 26.  júla 2015
                     
0. ročník 
cyklisti 25 km                
                     
Por.  číslo Štart. číslo Priezvisko Meno Štát m/ž Rok nar. Oddiel Kat. Por.v kat. Čas
1 7 Oleksii Zhdanovych UKR m 1976 Užhorod JM 2 0:54:38
2 16 Hajník Matúš SVK m 1989 Kriwo TEAM JANTEX JM 1 0:55:11
3 69 Well Daniel SVK m 1971 Kriwo TEAM JANTEX JM 2 0:58:09
4 11 Olenič Martin SVK m 1994 Košice JM 3 0:58:10
5 2 Čverha Michal SVK m 1998 Raslavice JM 4 0:59:20
6 8 Justinič Tomáš SVK m 1991 Sobrance JM 5 1:00:31
7 43 Brehový Radoslav SVK m 1977 Zámutov JM 6 1:00:36
8 38 Orság Tomáš SVK m 1989 Košice JM 7 1:01:18
9 41 Šepeľa Patrik SVK m 182 kamenicanadcirochou.sk JM 8 1:01:54
10 24 Ivančo Michal SVK m 1970 Kriwo TEAM JANTEX JM 9 1:02:11
11 55 Danko Michal SVK m 1980 Lackovce JM 10 1:02:53
12 61 Michalčo Marián SVK m 1983 Jantex Justeco JM 11 1:02:54
13 42 Gribanič Tomáš SVK m 1982 Košice JM 12 1:03:14
14 40 Antal Ján SVK m 1978 shdo Michalovce JM 13 1:03:53
15 3 Hudák Adrián SVK m 1999 Raslavice JM 14 1:04:31
16 35 Čorný Ľudovít SVK m 1988 Chlmec JM 15 1:05:40
17 56 Čopík Štefan SVK m 1971 Snina JM 16 1:05:44
18 12 Slivka Ján SVK m 1979 Plumbike team JM 17 1:05:48
19 19 Kováč Peter SVK m 1978 Bratislava JM 18 1:05:53
20 49 Buc Pavol SVK m 1985 Lama Team Košice JM 19 1:07:08
21 28 Džigan Filip SVK m 1996 Michalovce JM 20 1:07:10
22 53 Suvák Štefan SVK m 1988 Nezmrzliaci Humenné JM 21 1:07:15
23 9 Durilla Dávid SVK m 1982 Stropkov JM 22 1:07:30
24 23 Molčányiová Miroslava SVK ž 1990 Svidník 1 1:08:20
25 21 Balla Tomáš SVK m 1988 Klub rekreačného športu Zemplínsky Klečenov JM 23 1:08:21
26 39 Státnik Jakub SVK m 1997 Sliepkovce JM 24 1:11:30
27 13 Slivka Martin SVK m 1983 Plumbike team JM 25 1:11:37
28 27 Demský Lubomír SVK m 1986 Michatek, k.s. JM 26 1:11:56
29 31 Koprivňák Matúš SVK m 1994 Tovarné JM 27 1:11:57
30 1 Gradoš Matej SVK m 2001 Sliač JM 28 1:12:05
31 14 Zaremba Dušan SVK m 1978 Vranov nad Topľou JM 29 1:12:43
32 29 Džugan Stanislav SVK m 1986 Michalovce JM 30 1:12:59
33 32 Magyar Gabriel SVK m 1988 Nezmrzliaci Humenné JM 31 1:13:14
34 15 Fiasky Matúš SVK m 1987 Total brutal real steal JM 32 1:13:26
35 50 Dubas Adam SVK m 1996 Humenné JM 33 1:13:36
36 54 Hodor Ján SVK m 1986 Humenné JM 34 1:14:07
37 17 Šimko Ján SVK m 1990 BTVT Vranov JM 35 1:14:20
38 58 Pištej Štefan SVK m 1984 Prešov JM 36 1:15:33
39 68 Kločanka Jaroslav SVK m 1983 LABT JM 37 1:15:59
40 25 Olah Matúš SVK m 1984 Real Steal JM 38 1:17:30
41 64 Mikuláško Blažej SVK m 1977 LABT JM 39 1:18:45
42 66 Kočiš Ján SVK m 1984 LABT JM 40 1:19:10
43 26 Orosi Ladislav SVK m 1952 Vranov nad Topľou JM 41 1:19:16
44 48 Čerňa Radoslav SVK m 1981 Humenné JM 42 1:20:11
45 6 Hrubovčák Lukáš SVK m 1996 Humenné JM 43 1:20:30
46 57 Stebnický Jozef SVK m 1985 ŠK Miko Fitbox JM 44 1:20:43
47 20 Mokráň  Martin SVK m 1968 Trenčín JM 45 1:22:01
48 44 Kakuta Pavol SVK m 1991 Kriwo TEAM JANTEX JM 46 1:22:21
49 33 Onuška Andrej SVK m 1975 Michalovce JM 47 1:23:19
50 36 Kurej Viktor SVK m 1989 Ptičie JM 48 1:23:28
51 22 Bič Adam SVK m 1999 Humenné JM 49 1:24:11
52 47 Kakuta Jozef SVK m 1971 Kriwo TEAM JANTEX JM 50 1:24:27
53 30 Džugan Stanislav SVK m 1963 Michalovce JM 51 1:24:29
54 34 Sijková Simona SVK ž 1996 Brestov 2 1:26:39
55 5 Minda  Patrik SVK m 1999 Závadka JM 52 1:29:24
56 63 Bujdoš Igor SVK m 1983 Stropkov bokša JM 53 1:30:33
57 4 Boňko Slavomír SVK m 1996 Závadka JM 54 1:32:32
58 65 Kočiš Igor SVK m 1983 LABT JM 55 1:32:34
59 59 Sekela Norbert SVK m 1985 Humenné JM 56 1:32:37
60 60 Šuľák Martin SVK m 1983 Strážske JM 57 1:33:22
61 37 Vinc Marcel SVK m 1975 Michalovce JM 58 1:35:13
62 51 Zoller Šimon SVK m 1996 Humenné JM 59 1:36:17
63 52 Serbák Matej SVK m 1997 Humenné JM 60 1:36:19
64 45 Kuzmová Denisa SVK ž 1995 Kriwo TEAM JANTEX 3 1:55:08
65 46 Kakuta Miloš SVK m 1979 Kriwo TEAM JANTEX JM 61 1:55:48
66 71 Olšavová Zuzana SVK ž 1989 Strážske 4 2:29:10
67 72 Balog Peter SVK m 1975 Michalovce JM 62 2:29:10
68 10 Cimbala Miloslav SVK m 1959 Stropkov JM 63 NF
69 18 Dubovský Pavol SVK m 1967 ŠK Podbiel JM 64 NF
70 62 Kakara Daniel SVK m 1983 Budimír JM 65 NF
71 67 Nguyenova Romana SVK ž 1985 LABT 5 NF
                     
                     
Hlavný rozhodca: Buc Peter 0905 299 189 peter.buc59@gmail.com            
Výsledky spracovala: Bucová Anna 09185 413 165          
Výsledky spracovala: Bucová Anna          
                     

 

TOPlist