Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web
aktualizované: 12.12.2018 15:15:34 

Medzinárodný cestný beh LABORECKÁ DESIATKA

výsledky

 

                   
                   
 

Výsledková listina "Laboreckej  pätnástky" zo dňa 25. júla 2010

 

 

 

 

 

 

 

 

   
  5.  ročník
                   
                   
  Por.číslo Štart. číslo Meno m/ž Rok narodenia Oddiel Kat. Por. v kat. Čas
  1 66 Urban Jozef m 1986 JM Demolex Bardejov A 1 0:50:12
  2 14 Dzewinski Damian m 1981 ZS Nr3 Sanok A 2 0:51:00
  3 1 Sahajda Tibor m 1990 Obal servis Košice A 3 0:51:35
  4 25 Kramarz Edmund m 1969 Sanok B 1 0:52:19
  5 82 Ivančo Michal m 1970 ŠK Banské B 2 0:52:59
  6 72 Tomáš Marek m 1983 MŠK Vranov A 4 0:53:04
  7 78 Janovič Peter m 1962 BK Šaca B 3 0:54:30
  8 60 Rácz Štefan m 1961 Kysak B 4 0:55:09
  9 56 Ruskovský Tomáš m 1983 ŠKC Michalovce A 5 0:55:44
  10 70 Vrábeľ Mikuláš m 1959 MŠK Vranov C 1 0:55:58
  11 17 Fedak Grzegorz m 1978 Sanok A 6 0:56:13
  12 83 Kaľavský Július m 1976 KST Margecany A 7 0:56:37
  13 4 Tomeček Jaroslav m 1965 Tulčík B 5 0:57:02
  14 5 Šitár Tomáš m 1988 OBS Prešov A 8 0:57:07
  15 33 Onofrej Erik m 1981 O5 BK Furča Košice A 9 0:57:42
  16 35 Balog Vladimír m 1963 Akuna Košice B 6 0:58:08
  17 21 Dmitrzak Michal m 1974 Sanok A 10 0:58:26
  18 43 Bogár Jánoš m 1964 Encs Unix B 7 0:59:01
  19 57 Smetana Miroslav m 1964 MŠK Spartak Medzilaborce B 8 0:59:17
  20 46 Pribula Vladimír m 1958 OBS Prešov C 2 0:59:30
  21 65 Kormaník Martin m 1989 Sokol Ľubotice A 11 1:00:47
  22 34 Murdzik Ján m 1966 KB Medzilaborce B 9 1:00:48
  23 71 Stanovčáková Zuzana ž 1981 MŠK Vranov F 1 1:01:11
  24 42 Vargaeštok Gejza m 1955 MBK V. Kapušany C 3 1:01:15
  25 45 Švagrovský Ján m 1959 OŠK Budkovce C 4 1:01:15
  26 85 Stohl Richard m 1983 Vranovské Vydry A 12 1:02:56
  27 11 Lipovský Ľubomír m 1966 MBO Strážske B 10 1:03:01
  28 55 Tomko Ján m 1973 MBO Strážske A 13 1:03:09
  29 36 Polák Peter m 1948 Bele Export Import Košice D 1 1:03:18
  30 37 Papp Zoltán m 1949 MBK V. Kapušany D 2 1:03:35
  31 54 Demčák Ján m 1966 MBO Strážske B 11 1:03:54
  32 62 Vargovič Jozef m 1953 MBO Strážske C 5 1:04:30
  33 59 Tisza Tibor m 1957 BK Steel Košice C 6 1:04:37
  34 58 Mihalič Pavel m 1963 MŠK Spartak Medzilaborce B 12 1:04:40
  35 26 Rada Ladislav m 1953 MBO Strážske C 7 1:04:41
  36 16 Nalepka Jerzy m 1950 SGMM Sanok D 3 1:05:20
  37 75 Hostýn Radovan m 1984 Prešov A 14 1:05:28
  38 63 Kormaník Lukáš m 1957 Sokol Ľubotice C 8 1:05:28
  39 7 Horný Jaroslav m 1947 BK Steel Košice D 4 1:05:50
  40 32 Sabo Gabriel m 1961 VVS Michalovce B 13 1:06:16
  41 74 Balčík Milan m 1987 Košice A 15 1:06:21
  42 24 Kramarz Agata ž 1977 Sanok F 2 1:06:22
  43 64 Kráľ Martin m 1980 TJ Sokol Ľubotice A 16 1:08:20
  44 47 Exenberger Ernest m 1961 Remetské Hámre B 14 1:08:38
  45 28 Panocha Daniel m 1978 Tarnow A 17 1:08:58
  46 73 Janočková Jana ž 1984 Košice F 3 1:09:00
  47 88 Semko Zlatko m 1972 Snina A 18 1:09:18
  48 18 Sviatko Stanislav m 1962 BK Spartak Medzev B 15 1:09:25
  49 30 Tiszová Alžbeta ž 1957 Tube City IMS Košice H 1 1:09:53
  50 29 Semanová Zlatka ž 1958 O5 BK Furča Košice G 1 1:10:33
  51 31 Ružbašan Róbert m 1960 Metropol Košice C 9 1:11:33
  52 53 Komková Eva ž 1990 ŠK V. Šebastová F 4 1:11:50
  53 50 Tomčo Ján m 1956 ŠK V. Šebastová C 10 1:11:51
  54 23 Zoszak Kinga ž 1969 Sanok G 2 1:12:13
  55 91 Kurák Milan m 1968 OAIM Košice B 16 1:12:55
  56 89 Parilák Gerárd m 1943 Tri klub Michalovce D 5 1:13:22
  57 80 Kleinová Mária ž 1952 Dobšiná H 2 1:13:22
  58 38 Valkošáková Nátalia ž 1980 Trebišov F 5 1:13:43
  59 81 Adamčík Ján m 1956 OŠK Budkovce C 11 1:15:46
  60 15 Lipovský Jozef m 1939 MBO Strážske E 1 1:16:38
  61 61 Baran Ondrej m 1942 MŠK Vranov D 6 1:18:15
  62 86 Stohlová Petronela ž 1983 Vranovské Vydry F 6 1:18:21
  63 84 Decha Vladimír m 1953 Obec Horovce C 12 1:19:54
  64 90 Katie de Chimp ž 1986 Košice F 7 1:19:54
  65 39 Tirpák Ondrej m 1948 Veľké Ozorovce D 7 1:20:30
  66 79 Vargová Iveta ž 1971 BK Steel Košice G 3 1:22:07
  67 27 Sedláček Jozef m 1939 Boleraz E 2 1:22:20
  68 52 Rusnák Michal m 1947 Sečovce D 8 1:27:58
  69 13 Varchola Mikuláš m 1940 OŠK Porostov E 3 1:33:45
  70 87 Drozdová Katarína ž 1990 Košice F 8 1:33:54
  71 76 Varga Vincent m 1927 Košice - Barca E 4 2:09:31
TOPlist